Capives; Bir Tasarım Hikayesi

 

Bir Ahşap Tasarım Hikayesi

Hayatımızın yoğunluğu içerisinde karşılaştığımız birçok problem için bulduğumuz pratik çözümler işlerimizi her zaman kolaylaştırmıştır. Bizlerde Capives olarak bu anlayıştan yola çıkarak çalışma ve yaşam alanımızda yaşadığımız mekan ile ilgili problemlerimize pratik çözümler bulmayı hedeflemekteyiz. Bu noktada tasarım ürünler üretmeye amaçlıyoruz. Bunu sağlarken özellikle doğal ve doğala yakın malzemeleri kullanmayı tercih ediyoruz. Ahşapsa bu noktada en çok tercih ettiğimiz malzeme türüdür. Ahşap tasarım ürünlerimizle sizlere hem göz zevkinize uygun hem de problemlerinize pratik çözümler üreten ve isteklerinize cevap veren bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bütçe dostu olması için iyi kalite ve uygun fiyat anlayışını benimsiyoruz.

İhtiyaçlarınız heves değildir.

2019 yılında başlamış olduğumuz yolculuğumuzda “Bir heves değil Capives” mottosu gereğince ürettiğimiz ahşap tasarım ürünlerin ihtiyaçlarınızı karşılaması sebebiyle bir heves olarak gelip geçici olmadığını göstermek istiyoruz. Ahşap tasarımlarımızla sadeliği, şıklığı ve doğallığı çalışma ve yaşam alanlarınıza taşımanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Çalışmalarımızı Bursa’nın İnegöl ilçesinde yürütmekteyiz. Bilindiği üzere İnegöl, mobilya üretiminde hem ulusal hem de uluslararası pazarda söz sahibidir. Bu sebeple Mobilya malzemelerine ulaşma noktasında geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bizlerde çalışmalarımızda kullandığımız ahşap malzemeyi nicelik ve nitelik konusunda sıkıntı çekmeden elde etmekteyiz. Sizlere de hem kaliteli hem de cebinize uygun ahşap tasarım ürünler sunmayı amaçlamaktayız. Ahşap tasarımlarımızın kendi üretimimiz olması hususunda hassasiyet gösteriyoruz. Birçok üründe ar-ge çalışmalarımızı ekibimizce gerçekleştiriyoruz.

Capives olarak Ahşap tasarım askılık, kitaplık, tv ünitesi, çiçeklik, monitör altlığı, sehpa gibi birçok dekoratif ürünleri tasarlamak ve sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Ahşap tasarım ürünlerimizi sitemizden rahatça satın alabilirsiniz.